Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová sestava

Dobrý den ,měl bych takový dotaz .
Mám nVidia GeForce rtx 4060ti 16gb a chtěl bych nový PC k ní
Uvažuji o AMD Ryzen 7 7800X3D byla by to dobrá volba nebo by jste
doporučily jiný ?

PS můj stávající problém je že grafika ve hrách jede na 100% a CPU jen na na max 20% což se mi nezdá .proto bych chtěl změnu

Mám tohle PC už asi 3 roky takže sem chtěl něco nového kvůli té grafice ta je stará 2 měsíce. A nějak se mi nelíbí že u těch her což je cyberpunk ten procesor je třeba na 9 procentech výkonu když to grafika jede na 100 třeba .
Základní deska: ASUS TUF GAMING B560M-PLUS WIFI
Procesor: Intel Core i5-10600KF
GPU nVidia GeForce rtx 4060ti 16gb
Ram: HyperX FURY DDR4 32gb 4x8
Zdroj : GIGABYTE P650B, 650W

ten procesor je třeba na 9 procentech výkonu

Právě proto nechápu, proč chceš měnit procesor? Teď se fláká na 9% výkonu, tak chceš koupit rychlejší, aby se flákal ještě víc - třeba 5 % výkonu?

Ale je to divný, nejsem expert na hry, ale využití 9% v zátěži je fakt málo.

vsichni ti pisou, ze mas slabou grafiku.
procesor, ramka (i zdroj) se v te sestave nudi.
ukazuje ti to i nevytizeni cpu a pretizeni grafiky.

a ty porad davas nesmyslne screeny a chces porad kupovat novou sestavu - se stejne slabou grafikou.
chapes vubec psany text?