Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová sestava

Dobrý den ,měl bych takový dotaz .
Mám nVidia GeForce rtx 4060ti 16gb a chtěl bych nový PC k ní
Uvažuji o AMD Ryzen 7 7800X3D byla by to dobrá volba nebo by jste
doporučily jiný ?

PS můj stávající problém je že grafika ve hrách jede na 100% a CPU jen na na max 20% což se mi nezdá .proto bych chtěl změnu

vsichni ti pisou, ze mas slabou grafiku.
procesor, ramka (i zdroj) se v te sestave nudi.
ukazuje ti to i nevytizeni cpu a pretizeni grafiky.

a ty porad davas nesmyslne screeny a chces porad kupovat novou sestavu - se stejne slabou grafikou.
chapes vubec psany text?

Píšeš, že je GK stará 2 měsíce - a co ovladače?
Máš tam nainstalované správné nové ovladače grafiky?
Instaloval jsi je sám, nebo jsi to nechal na Windows?
Kontroloval jsi procesy (třeba ve Správci úloh), které ti tam běží?