Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s voláním... nový mobil

Zdravím, zase potřebuji pomoc... Simku jsem si vyměnila u operátora, mobil (XIAOMI REDMI NOTE 12S 8GB/256GB) spustila. Na novou kartu jsem si nakopírovala kontakty 2x (omylem). Teď, když volám, tak někdy volanému hovor zvoní, někdy ne a hlásí mi to, že je volaný nedostupný (zkoušeli jsme to v jedné místnosti). To samé bylo i naopak. Když mi volal, zvonilo to, někdy ne a hlásilo to, že jsem nedostupná. Kde může být problém? Nemůže to být těmi 2x nakopírovanými kontakty? Poradíte mi? Děkuji.

Jak máš nastavené volání přes LTE? A typ sítě v nastavení? Takhle se mi to chovalo

Jedna možnost je nekompatibilní nastavení - máš vybrán typ sítě LTE a přes něj nelze volat jinak než ořes LTE , pak se absence volání přes LTE projevuje takto (
ale pořád), takže bych tipl že ti to závisí podle toho jakou síť telefon vylosuje

Druhá, sice máš LTE, ale nějaký bug u operátora rnbo zo nemáš aktivované.

Nebo 5G haluze... Do jiste miry totez jako LTE