Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neustálý chod PC

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli nějak jde v biosu vypnout neustálý chod pc při vypnutí PC. Furt běží zdroj i grafika a svítí ledky. Ledky jsou napojeny na molex od zdroje. Ale i tak běží gpu a ostatní věci např bluray mechanika. Musím vždy jedině zezadu natvrdo vypnout. Nevíte co s tím ? Díky moc

Jedna se:
Deska: asus m5a97 r2.0
Zdroj Evga 600w
Paměť: ddr3 20gb
Cpu: pheanom 4x965
Gpu: Gtx 1gb

u starší desky může být v biosu - powermanagement - volba více uspávacích režimů. místo s1 dej s3 nebo co to nabízí.

nejspíš nekompatibilní kombinaci ramek 20gb omez na příčetných 16gb. ale pokud máš 3x4gb + 1x8gb, pak je to nejblbější směska, cos mohl poskládat. pořiď si pak raději druhou 8gb z bazaru.

k samotné instalaci win a doinstalované podpoře základní desky se nevyjadřuješ, čili typicky nic takového neproběhlo. tam stejně člověk skončí u intel chipset driver v.10

pokud to bez jedne ramky skonci v kombinaci 8+4+4, pak sis vubec nepomohl. ale nepises co tam mas osazene.

taky si windows musi rozumet s tvou zakladni deskou, at ji dokaze softwarove vypnout. o instalaci zakladniho driveru chipsetu nepises nic. tak snad je aspon spravce zarizeni bez otazniku.

ty s-rezimy v biosu je dobre zkontrolovat, pripadny s1 je spatne.