Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Technaxx Retro digitalizátor videa TX-182

Dobrý den
Potřeboval bych poradit co mám mít v notebuku acer aspire V5 win.10, abych mohl ukládat se sony kamery na pc své Hi8 nahrané videa. Digitalizátor mi to uloží na kartu a potom abych to mohl přehrát v noteboku.Máte někdo zkušenost s tímto digitalizátorem? Děkuji za radu.rk

Zdravím ještě bych se zeptal, na amazonu je iLink s usb, přenese to video i s hlasem do pc, pro přehrátí? abych nemusel kupovat ten digitalizátor. Když to dostanu do mého pc tak tam mám hdmi kabel do televize. Prohlížeč videa v pc mám.

Co je to ten "iLink s usb" ??? Pokud to je "zachytávací karta", je to podobné, jako "digitalizátor". Uloží to video do PC jako soubor.

Ale Hi8 se nepřenáší po iLink, je to analogový signál, který je nutno digitalizovat.