Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Technaxx Retro digitalizátor videa TX-182

Dobrý den
Potřeboval bych poradit co mám mít v notebuku acer aspire V5 win.10, abych mohl ukládat se sony kamery na pc své Hi8 nahrané videa. Digitalizátor mi to uloží na kartu a potom abych to mohl přehrát v noteboku.Máte někdo zkušenost s tímto digitalizátorem? Děkuji za radu.rk

Zdravím ještě bych se zeptal, na amazonu je iLink s usb, přenese to video i s hlasem do pc, pro přehrátí? abych nemusel kupovat ten digitalizátor. Když to dostanu do mého pc tak tam mám hdmi kabel do televize. Prohlížeč videa v pc mám.