Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno The Bat! - Gmail a pop3

Hezky den,
pokousim se uz nejakou tu chvili neuspesne rozjet pop3 v The Bat! klientovi u schranky na Googlu. Na Gmailu mam v nastaveni povoleno pop3 ("Stav: Protokol POP je povolen"), v klientovi to mam nastaneno presne takto batwe9.png coz koresponduje s navodem od Googlu http://mail.google.com/support/bin/answer.py?hl=en& answer=32231 a za ziveho boha nemuzu stahnout maily. The Bat! neustale pise "FETCH - Navazuje se spojeni s POP serverem", na cemz to nejakou tu minutku visi a nakonec skonci s "FETCH - Pripojovani selhalo".

Diky za pripadne rady

Pokud si to v klientovi nastavis, v zakladnim nastaveni to snad neni ani v jednom. Dale pak pripojeni pres pop3 na serveru oznaci vsechny emaily jako prectene, a v pripade znovunacteni v dusledku ztraty na lokalu nebo pripojeni z jineho mista, nebudete vedet co jste vyridil atd. Imap si stav zachovava i pri pripojeni z ruznych mist. Nehlede na to, ze staci jedno neuvazene pripojeni pres outlook express v zakladnim nastaveni a emaily jsou ze serveru nenavratne pryc.

No jo, ale pri imapu staci taky jedno neuvazene kliknuti a nebo nestastne prekliknuti na email a stisk delete a je po srande totalne. Email zmizi i ze serveru. Pri stejne chybe u pop3 v pc mas email jeste na serveru. Zrovna takhle jsem prisel asi o 50 emailu, kdyz jsem poprve imap zkousel.

Stiskem del v opere i v outlooku ho smazes. Mam to overeno a ihned jsem to kontroloval na serveru. Jsou hned pryc pri dalsi synchronizaci a tu mam co 2 minuty, takze nez si nejaky email prectes a nebo na nej odepises, tak pri kontrole novych emailu(u me 2 minuty a nechci tam mit 30) jsou nenavratne smazany ze serveru.