Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem word - formátování odrážky jako sloupec jak odstranit

Dostal jsem dokument o 55 stránkách a mám ho upravit. Původní autor používal jako odrážky sloupce a tam vložil kostičky. Pokud smažu část dokumentu a tento seznam s odrážkami pokračuje i na druhé stránce, začne se mi rovnat písmo svisle. už nad tím ležím 3 hodiny a nemůžu přijít jak to jednoduše předělat.
55 stránek se mi nechcce postupně kopírovat do správného formátu.
Někdo nápad?

Jakou chceš teda vlastně radu?

Jestli se vyplatí předělávat paskvil nebo začít od nuly? To druhé bude možná rychlejší.

autor používal jako odrážky sloupce a tam vložil kostičky.

To si neumím (asi ani nechci) představit. :-) Možná by mohlo pomoct vložit ručně konec stránky?

Trochu jsem si pomohl nahlédnutím do věštecké koule (přece jen ukázka dokumentu nebo alespoň ofocená obrazovka by byla lepší) a sepsal následující návod, snad pomůže:

1. Nejprve si musíš zobrazit netisknutelné znaky.
2. Před a za textem ve sloupcích budeš mít zřejmě značku "Konec oddílu".
3. V těch oddílech se sloupci musíš sloupce zrušit (tj. přeformátovat na jeden sloupec)
4. Pak pro větší přehlednost můžeš smazat ty značky konce oddílů (pokud ten konec oddílu smažeš bez odstranění sloupců, přebere další oddíl formátování do sloupců - to už jsi viděl)
5. Nakonec přeformátuj ty "falešné odrážky" na správný formát.

Ale je možné, že ten dokument vypadá jinak, než si představuji a návod nemusí fungovat...