Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem word - formátování odrážky jako sloupec jak odstranit

Dostal jsem dokument o 55 stránkách a mám ho upravit. Původní autor používal jako odrážky sloupce a tam vložil kostičky. Pokud smažu část dokumentu a tento seznam s odrážkami pokračuje i na druhé stránce, začne se mi rovnat písmo svisle. už nad tím ležím 3 hodiny a nemůžu přijít jak to jednoduše předělat.
55 stránek se mi nechcce postupně kopírovat do správného formátu.
Někdo nápad?

Jakou chceš teda vlastně radu?

Jestli se vyplatí předělávat paskvil nebo začít od nuly? To druhé bude možná rychlejší.

autor používal jako odrážky sloupce a tam vložil kostičky.

To si neumím (asi ani nechci) představit. :-) Možná by mohlo pomoct vložit ručně konec stránky?