Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnovení účtu google

Google mi opět hýbe žlučí. Na švýcarský email mi přišlo upozornění, že se do mého účtu, gmailu, někdo přihlásil. Google to prý ale zablokoval. Chci si změnit heslo. Jdu se přihlásit a heslo nefunguje. Asi ho někdo změnil nebo jsem ho zapomněla což se mi stává běžně. V gmailu mám ale uvedenou sekundární adresu. Ta mi je však k ničemu. Pokud na gmailu zadám, že jsem zapomněla heslo, vyzve mě google, abych uvedla poslední heslo ktery si pamatuji. Napíšu tam něco, co jsem v minulosti běžně používala. Kliknu na další a ten stupidní google mi napíše, že obdržel málo informací a dál nemůže nic dělat. No a já se dál nedostanu. Poradíte jak na to?

Změna předmětu, původně: Obnovení účtu google. Šílím z těch idiotů. Pomoc prosím. (host)

To je tady běžnou praxí dělat si z dotazujících se, čurinu? Vysmívat se a poukazovat na podobné věci? Já myslela, že BFU se takto chovají běžně ale docela mě to překvapuje u Administrátorů. To, že jsem bloncka ještě neznamená, že se nedokáži chovat. Každej má nějaky úchylky ale jen mizivy procento si to přizná. Já jsem třeba flegmatička na hesla. Teda na ty běžny. Pro banku, PO, ZP a jiné důležité věci používám U2F ale pro obyčejny maily mi to přijde zbytečny nehledě na to, že na gmailu, účtu google, se mi to nepodařilo rozchodit. Jo, jsem prostě blbka která se snaží vždy poradit nebo pomoct. Nikdy bych se ale nesnížila k tomu, abych si z někoho utahovala nebo dělala srandu. Asi tolik ty slavnej administrátore. Děkuji ti.

vyjadruj se slusne. toto je baba s nejhezcim avatarem tady, musime si ji pestovat.

me spis fascinuje ten mechanismus obnoveni: kdyz bych se zmocnil neciho uctu google, staci mi 2x zmenit heslo a puvodni uzivatel uz to posledni spravne nezna.

tu je to teda jiny pripad: vice google uctu s heslem, kdy neni zname, kteremu uctu patril. tak je holt o ucet min (zlaty firefox).

původní instalace měla možná přihlášení uložené v cookies, taky prohlížeče si můžou pamatovat hesla.
samozřejmě se přihlásíš i z nové instalace / z nového mobilu, jen google pošle varování - záložnímu mailu únosce?

pokud by existovala funkční záloha staré instalace, dá se obnovit i na novější hw: odpojit současný disk, použít nějaký šuplíkový ssd, sw třeba boot acronis universal restore + balík rozbalených chipsetů.
anebo měl člověk nastavenou nějakou 2fa na starý mobil, který už dávno nemá. tak to je úplně v pr...