Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodleva při strartu PC

Dobrý den, při stisknutí tlačítka pro zapnutí PC, mám asi 3-5ti vteřinovou prodlevu než se PC spustí. Dříve se mi to nedělo.

Sestava:
AMD Ryzen 7 5700X
MSI MPG B550 GAMING PLUS
NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti 8GB
RAM Kingston Fury Beast Black 16GB (2x8GB) DDR4
Seasonic G12 GC - 650W

při stisknutí tlačítka pro zapnutí PC, mám asi 3-5ti vteřinovou prodlevu než se PC spustí

Čemu říkáš "spuštění" PC? Po stisknutí tlačítka se nerozběhnou během 3-5 vteřin ani ventilátory v bedně?
Nebo chceš tvrdit, že ti "dříve" během 3-5 vteřin naběhl systém?