Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program „aTube Catcher“

Dobrý den. Nevěděl by prosím nějaký dobrý člověk, jestli lze v tomto programu dohledat historii?
Myslím tím jeden návod (který jsem si asi před rokem stáhnul), abych se podíval, jestli tam někde nenajdu nějaké spojení na autora a poprosil ho o radu?
Moc a moc děkuji. Michal

loading...

To už zkouším skoro týden. Ale nejde to najít. Jedná o odkaz od mladého čecha, který se zabývá rosborkou a sborkou Parabely P08 od firmy UMAREX. Video stažené mám a v něm říká, ať se na něj klidně obrátíme o radu. To právě potřebuji, protože se vůbec nezabývá zásobníkem, který je na bombičku CO2 a ten mi právě netěsní. Moc děkuji. Michal

Dobrý den. Nevěděl by prosím nějaký dobrý člověk, jestli lze v tomto programu dohledat historii?
Myslím tím jeden návod (který jsem si asi před rokem stáhnul), abych se podíval, jestli tam někde nenajdu nějaké spojení na autora a poprosil ho o radu?
Moc a moc děkuji. Michal

Z toho dotazu nelze poznat, jestli shání kontakt na autora videa nebo programu.

Je to napsané zmateně (nic překvapujícího), ale s trochou fantazie to poznat jde.

Domysli si tučná slova:

Dobrý den. Nevěděl by prosím nějaký dobrý člověk, jestli lze v tomto programu dohledat historii stažených videí?
Myslím tím jeden video návod (který jsem si asi před rokem stáhnul), abych se podíval, jestli tam někde nenajdu nějaké spojení na autora toho videa a poprosil ho o radu?
Moc a moc děkuji. Michal

No jasně, ale stejně tak můžeš zaměnit "jestli tam někde nenajdu nějaké spojení na autora toho videa " za "jestli tam někde nenajdu nějaké spojení na autora toho programu"
Myšlenky co vlastně tazatel chce číst neumím. Možné jsou obě varianty. Když to ale tazatel nenapíše konkrétně, tak něco domýšlet nemá smysl...

Dobrý den, jste moc hodný, ale já jsem v této oblasti naprostý prosťáček. Umím si najít to co hledám a stáhnout si to. Ale všichni na mně mluvíte nějak SVAHILSKY. Vždyť nechci nic víc, než si projít moje stahované návody, 1 rok až 2 zpět. Prohrabat se tím a najít autora, který nabízí pomoc. Nic víc. To co píšete vůbec nechápu. Michal

ANO PANE!!!!!! To je přesně ono, co potřebuji!!!!!!! Projel jsem to jen v rychlosti, protože chci poděkovat všem - je to slušnost, ale video od českého kluka, co nabízí radu jsem nenašel. Zkusím ještě zítra, trochu důkladněji, kdo mluví česky, ale TOLIK MOC děkuji!!!! a vzpomínám, že jste mi radíl i v jinejch záležitostech. Jste moc hodný člověk a já děkuji!!! Michal

Ten program mám a občas používám, ale občas se zasekne a musím ho zavřít a spustit znova a okno je pak čisté, musím znova vložit URL a spustit. Přehled historie to asi nemá a pochybuji, že by ji uchovávalo rok zpět. Něco je v tempech, ale to spíš jen v průběhu stahování, koukni do složky C:\Users\AppData\Local\Temp. Nějaké soubory při zkoušce mi tam sice vznikly, ale po stažení až na jeden zmizely.-viz příloha.
Takže spíš najdi název toho uloženého souboru, nejspíš ve složce C:\Users\Videos a pak ten název hledej na Youtube.