Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program „aTube Catcher“

Dobrý den. Nevěděl by prosím nějaký dobrý člověk, jestli lze v tomto programu dohledat historii?
Myslím tím jeden návod (který jsem si asi před rokem stáhnul), abych se podíval, jestli tam někde nenajdu nějaké spojení na autora a poprosil ho o radu?
Moc a moc děkuji. Michal

loading...

ANO PANE!!!!!! To je přesně ono, co potřebuji!!!!!!! Projel jsem to jen v rychlosti, protože chci poděkovat všem - je to slušnost, ale video od českého kluka, co nabízí radu jsem nenašel. Zkusím ještě zítra, trochu důkladněji, kdo mluví česky, ale TOLIK MOC děkuji!!!! a vzpomínám, že jste mi radíl i v jinejch záležitostech. Jste moc hodný člověk a já děkuji!!! Michal