Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte mi záznamník telefonátů.

Ahoj lidičky. Mám Huawei P20 lite, EMUI 9.1. Doporučte mi prosím nějaký automatický záznamník všech hovorů. Prosím ale takový který bude fungovat a nebude nahrávat volanou stranu v podobě skřeků z mikrofonu. Sr.... jako call recorder, automatic call recoder, total recall a podobně prosím ne. Toto je nepoužitelný a nefunkční odpad a já nechápu tvůrce proč takový odpad vůbec pouští do světa. Děkuji předem.

Mě taky štve, že to automatické nahrávání všeho už nefunguje. Navíc root může představovat jiný problém, kvůli němu nemusí zase fungovat mobilní bankovnictví.
Hlavně, že když se dovoláš na kdejakou organizaci (energie, banky atd.), hned ti to hlásí, že si hovor nahrávají. Ale sprostý lid dle názoru EU či koho (debilní GDPR) nemůže ]:(

No jo, (právně) může, ale máš plno (technických) klacků pod nohama, které to prakticky znemožňují či výrazně komplikují. Zkoušel jsem x aplikací a nefunguje mi ani jedna. Před pár rokama, ve starých verzích Androidu, naprosto bez problémů, naprosto bez nějakých dodatečných kroků, vše se nahrávalo automaticky, s časy, s telefonními čísly druhé strany. Stačilo mi čas od času vše jen překopírovat do PC.

Já používám True phone dialer, který nahrávání umožňuje rovnou s konfigurací co a kdy chceš nahrávat - jestli automaticky vše nebo jen příchozí nebo manuálně... Ale nefunguje to s BlueTooth handsfree a není to úplně ideální, jako to bylo dřív.

Na jednu stranu je z pohledu bezpečnosti dobře, že to nejde (spyware si nemůže nahrávat, jak ho napadne), na druhou stranu to pak zase limituje, když to chceš.
Podobně, jako si nezapneš polohu aplikací. Tohle jsem třeba používal v rámci automatizací, kdy se mi aktivovala např. při nástupu do auta a pak zase sama vypnula.

Takže já mám android 9, emui 9.1 a testla jsem ten Cube ACR. Musí se platit ale dvě stovky na rok to není moc. Ale na mym P20 lite funguje. Jen nevím jaky to bude až koupím Xiaomi 13. A proto sekundární otázka. Nevíte někdo jestli mají poslední modely Xiaomi stále integrované nahrávání hovorů v jejich dodávaném androidu? Starší modely to měly ale nevím jak je tomu teď.