Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook - nerozumím všem parametrům

Dobrý den, chci si koupit notebook, ale nerozumím všem parametrům.. mrkněte prosím na tento odkaz.. asus-f5gl-ap031-d101830.htm Zdá se mi celkem dobrý na to jak je levný. Můžete mi někdo napsat co to je za grafiku? Je lepší než X3100? Co si o tomto booku myslíte?
Děkuji za jakékoli připomínky..
Změna předmětu, původně: notebook (LaKr) (Kráťa)

Chci to nejlepší kolem 15 ooo. Nemusí být přímo herní, ale lepší grafika by nevadila. Je tahle dobrá? Líbí se mi že má 3MB cache, to v týhle cenový kategorii taky není standart, proto mi je divný že jak tak levný.. i když není tu výdrž baterie a je bez OS.. Původně jsem chtěla toshibu ale ty sou dražší..