Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zobrazování na širokoúhlem monitoru

Ahoj, mám širokoúhly LCD monitor. Chci se zeptat, zda se dá udělat, aby mi monitor zobrazoval, např. ve hrách, rozlišení 800x600 a nebylo to roztáhlé? Aby se to zobrazilo v tomto rozlišení a přebytečný prostor by třeba zakryla černá barva? Snad chápete, co mám na mysli. Děkuji za rady

Jsem na to zvyklý .. a při větším rozlišení už není tolik FPS, je to námaha pro PC a seká se to.
Teď přesně nevím, co máš na mysli. Ve hře si můžeš vybrat jestli chceš normnální rozlišení nebo widescreen. Při jakémkoliv se to ale roztáhne. Já bych právě potřeboval 800x600 .. a prostor kolem by zůstal třeba černý.

taky ho hraju a to ze jsi u nekoho videl ze s tim hraje a je dobry , neznamena ze to tobe pujde jak mu . ja si radis zahraju csko s rozlisenim 1600x1200 s hladkym obrazem a 40 fps , nez abych nekde hral s 800x600 s kostickama pres monitor a 100 fps. myslim ze na to je nejaky program zkusim ti ho najit

Hele, to neřeš, nemám to kvůli tomu že jsem to někde viděl :) sám sem to hrál aktivně, ale o tom se rozepisovat nebudu, nejhorší sem nebyl, ale to sem nepatří .. jen mám nový monitor a tohle se nedá, tak se právě ptám, jeslti to nějak nejde .. díky , že se podíváš

Pokud hra neumí nastavit poměr stran na dané rozlišení coz 1.6 myslim neumí tak ja bych se podival na nastaveni v Catalystech. Ty cerne pruhy po okrajich aby nedochazelo k deformaci obrazu se daji nastavit nekde v ovladacich. A u nektereho vyrobce ATI/nVidia to prej nejde nebo je to slozite ale ted nevim u ktereho.