Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obrázek na stránkách a aytorská práva

Dobrý den

Chtěl jsem se zeptat zda je možné zveřejnit na mých internetových stránkách (blog) obrázek který jsem stáhl přes abdobe reader z jiných internetových stránek a upravil jsem jeho velikost i formát. Jelikož obrázek byl stažen z ruských stránek a s autorem nebylo možné se spojit jelikož nereagoval. Ptám se zda by mi eventuelně mohlo něco hrozit? Tento obrázek je volně dostupný i v jedné knize, kterou bohužel nevlastním. Mnohokrát děkuji za odpověď. S pozdravem! Ondra
Změna předmětu, původně: obrázek (JaFi)

To by ten, kdo ten obrázek vlastní musel nejprve na tu tvou stránku jít aby ho uviděl :D Toho, že je z Ruska tím pádem můžeš využít a je malá šance, že na tebe příjde...případně tam prostě napiš pod ten obrázek (malinkým písmem, tím úplně mrňavým) Zdroj www.blablabla.ru :D