Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Restartování PC

Zdravím všechny :)
Můj problém začal přibližně před 4mi dny. Když jsem si chtěl pustit AVI (heroes-seriál), tak prostě "spadl celý PC" a restartoval se. Po restartování jsem pustil Heroes znovu a vše bez problémů.Den klid a poté jsem chtěl pustit QIP a zase restart. Dnes se mi 3x restartoval PC (zase .avi) vždy se tak stane, když je PC nějakou dobu spuštěný (jsem na netu, hraju Diablo...) Spouští se mi vše automaticky v BS Playeru (mám ho už 3 roky a žádné problémy nebyly) nedávno mám reinstalovaný celý systém a Kasperským 7.0 jsem projížděl PC, vše co bylo nalezeno jsem zrušil,vyléčil, smazal...a opět došlo k restartu.žádné aplikace jsem spuštěné neměl, čili pouze windows a klikl jsem na avi.
BSP se začíná pouštět, objeví se panel(ovládací), ale pak prostě tma a pip pip a jedem znova.Bs jsem také zkoušel přeinstalovat=rovněž neúspěšné. Teď budu testovat jiný přehravač asi Windows media player classic a uvidím, zda se tak stane znovu.
V době, kdy tento problém začal, jsem žádné změny neprováděl.

Win Xp pro,Sp3, amd xp 1700+, 768mb RAM

Děkuji za názory a tipy!

Také jsem zkusil podtaktovat procesor(teď je na původní hodnotě), který jsem měl mírně zvednutý, ovšem NIC!

nějakou dobu jsem nebyl na PC a dnes se mi opět stala podobná věc...nyní však doprovázená BSOD s chybou
STOP:0x0000008E (0x000008e, 0xf6b6d26d, 0xba7df230, 0x00000000)
A pak ještě nějaký žblaf o souboru : "alcxwdm.sys"
Nějaké rady :) ten etst RAMek udělám, až tady budu aspoň na chvíli :)