Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Redukcia na USB napájanie LED pásiku k TV

Zdar,chcem sa spýtať či existuje nejaká redukcia na USB z možností ktoré má môj starý TV.Je to kvôli LED pásiku ,ktorý by som napájal rád cez USB čiže zo zdroja TV a nie externe.Prikladám aj vstupy a výstupy môjho TV ,ktorý zabudované USB nemá.Hľadal som rôzne redukcie ,ale nič som nenašiel tak buď mi to potvrdíte ,alebo poradíte ,dík.

Změna předmětu, původně: Redukcia na USB (host)

K čemu to konkrétně potřebuješ? Aby se led pásek zapnul při spuštění Tv? Takhle Ti to ale může svítit, když bude Tv třeba jen v pohotovostním režimu. Já bych to řešil externím adaptérem a LED páskem s dálkovým ovládáním. Nevidím důvod se v tom nějak pitvat a vymýšlet takové podivnosti. Nemusí to dopadnout dobře...