Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nabídka Start - změna výchozího webového prohlížeče

ahoj,

měl bych takovej "zbytečnej" dotaz, ale pokud by to šlo, rád bych si to upravil k obrazu svému. docela rád využívám ve windows nabídku start. stisknu "start" napíšu url a stisknu enter - a odkaz se mi otevře edge. jako výchozí mám chrome, šlo by, aby i nabídka start otevřela url v chromu?

Změna předmětu, původně: nabídka start (host)

Ten odkaz co jsem dal prvně umí jen úplně vyhodit přesměrování vyhledávání na web
Já to mám tak udělaný, protože mě rozčilovalo když jsem něco hledal v PC tak mě i odkazoval mimo PC do internetu
Takhle hledání zůstane pouze lokálně

To co chceš ty, vůbec nemá tuch co, kde, jak

nakonec jsem velmi spokojený s tvým prvním odkazem. právě že i mě vadí, když mi v nabídce start nabízí odkazy do internetu. a když už, radši ať se otevřou do mého oblíbeného prohlížeče. nicméně úplně odkazování do internetu vypnout je ještě lepší varianta.

díky moc