Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zmalený pc

Zdraviiim, resim zahadu ( pro me ) :D

Mam PC pod stolem... a na stole jsem mel polozenej obraz, kterej mi sklouzl a skrz diru u zdi, spadl primo na PC.... kterej se potom po minute vypnul a nesel zapnout do druhyho dne... :D Ale ted je pomalej, prohlizec neni tak plynulej... a kdyz procuju s narocnejsima programama, ktery jsme predtim mohl zapnout 2 najednou a k tomu prohlizec, pisnicky atd bez problemu... tak ten samotnem program uz bezi pomalu, jak zapnu youtube k tomu tak ma pc tak pul minutovy zpozdeni :D ale nechapu co se tam mohlo stat, ze se pc takhle zpomalil -_- dekuju za rady, Daniel

zkus se pres okolni bordel dostat k pocitaci, abys ho mohl spustit. jestli ti sam od sebe upadl i predni panel, vydelej si na novou skrin a prehod streva.
pritom overis, co se uvolnilo po nahodnem padu obrazu, ktery mel byt davno v kontejneru.

kdyz ti pc drhne, tip na hwmonitor / teploty tu byl.
pak zkontroluj vytizeni cpu a pameti, jestli je rozumne male. zrouty by chtelo resit pres ms autoruns / ms process explorer.