Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvýšení RAM pamětí

Dobrý den , rád bych se zeptal jestli mohu dokoupit na tuto desku ASROCK B550M Steel Legend Ramky . Teď mám tyto : HyperX Fury Black 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16 . Ale mám pocit že 16Gb mi nestačí .
A zajímá mě jestli můžu dokoupit dalších 16 a bude to fungovat . Nebo jestli rovnou tyhle hodit do koše koupit 64 Gb a neřešit https://www.alza.cz/kingston-fury-64gb-kit-ddr4-3200mhz-cl16-beast-black-d6633247.htm#recenze

Díky moc . Furt poslouchám jak je problém dokupovat Ramky že pak nějaký nefungujou nebo je to horší než před tím atd... tak se raději ptám .

Chtěl bych vám všem moc poděkovat . Aniž by jste z toho něco měli tak jste mi poradili , pomohli . Díky moc vážím si toho .

Nakonec jsem se rozhodl koupit těch 64 Gb 2x 32 . Za 3500 mi to přišlo jako dobrá cena sice je to overkill ale aspoň je chvíli nebudu muset řešit . Ty 2x 8Gb jsem zahodil takže jedu na těch 64 gb a ty starý tu někde schovám do šuplíku a až se někomu z okolí budou hodit tak mu je daruju .

Ve hře mi to pomohlo dost . Zatím teda odzkoušeno jen na té jedné ale z 50-65 fps jsem najednou na 110-180 různě to skáče podle náročnosti . A hra si bere v tuhle chvíli přes 23 Gb Ram

Ak ti príplatok +1900kč nevadí :-)
Na tých 110-180FPS by to šlo rovnako aj 2x16GB. Tá hra je dosť náročná na kapacitu RAM to sa musí nechať. Ja už hry nehrávam a viem že keď som to pred rokom pozeral tak najnovšie tituly brali stále len toľko aby to 16GB bolo vpohode. Teraz pozerám že táto hra a určite budú aj ďalšie a už to pomaličky šliape k tomu že 32GB za niekoľko rokov bude málo. Napríklad hogwarts legacy tiež berie cez 20GB https://www.youtube.com/watch?v=TlGr--2qnBs