Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje mně nový CD rom...no boot disk has been detected or the disk has failed

ahoj,mohla bych vás poprosit ještě o jednu radu.Nějak se mně to pěkně sešlo.Protože potřebuji nainstalovat tiskarnu ii na druhý PC ,ale z ovladaču podpory Canon to prostě nejde.Jde to pouze z originálního CD.tak jsem zakoupila mechaniku ,ale nenajede mne počítač,Píše to toto.dokázal by mně nekdo poradit?
no boot disk has been detected or the disk has failed
zasílám fotku

někdo má natvrdo nastavený boot z cd - a po zapojení nebootovacího cd mu start vytuhne. spraví se to po odpojení cd mechaniky?

ovladače z netu z jsou aktuálnější proti první verzi vylisované na cd, mají většinou odstraněné chyby výrobce.
je škoda že instalace selhala - možná chybí nějaké idiotské net fw, knihovny msvc (výrobci ovladačů jsou tupí primitivové a málokdy dokážou uživateli vypsat, cože identifikovali že chybí).
jistěže by mohl pomoct opis chyby / screen té hlášky pod windows, ale kterého tazatele by napadlo, že je to důležité? prostě to nefunguje, se stím smiřte.