Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Apple imac Windows

Ahoj mam stary apple imac koupil jsem ho od pana a je tam os windows. Rikal, ze je tam i ios. Kdyz zapnu pc, tak ale automaticky najíždí windows. Jak zmenim os, aby mi najizdel ios? Diky

Změna kategorie, původně: Hardware
Přece nemáš problém s hardwarem. (host)

Mělo by se jen stačit dostat do Konzole pro zotavení, smazat disk a nainstalovat přímo z ní MacOS. Typicky se to dělá tak, že se vypne Mac, zapne se a hned se drží CMD + R, až najede konzole. Tím, že nemáte originál klávesnici, bych to zkusil s CTRL + R.