Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesor problem

Zdravim, mam ntb Lenovo Ideapad Flex 5 s procesorom Amd Ryzen 7 7730U s radeon grafikou. v tomto som uplny neznalec cize vobec neviem o co presne sa jedna. Moj problem je ze ked hram napr PUBG tak to ide len na 40 FPS a procesor pracuje len na 40% a po 10 minutach sa zacne procesor prehrievat a ide len na 20% a FPS na 8, da sa s tym nieco robit nejako nastavit alebo treba kupit nejaky chladic ? dakujem

Jak píší ostatní. Jediné, co můžeš udělat, je pořádně vyčistit chlazení. Je to ale málo výkonné dvoujádro dobré tak na internet, filmy nebo kancelářskou práci. I to už je celkem na hraně u komprimovaných videí, ale zvládat to ještě nějak bude. Na hry si pořiď stolní PC nebo výkonnější notebook, tohle opravdu není na hry. Bohužel, je to reailta...