Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Návrh PC sestavy do 18000 Kč

Pěkný den, prosím znalé IT pány o doporučení a návrh PC sestavy bez monitoru. Je třeba vybrat druhý disk a to magnetický pro uchování větších objemů dat a záloh, který bude osazený ve vyjímatelném šuplíku. Jinak PC bude používáno pro běžnou činnost a nejsou žádné nadstandardní požadavky na výkon. Prioritou jsou kvalitní komponenty a sestavení dodavatelem. Děkuji. Katka

Změna kategorie, původně: Hardware (host)

je to skvělé se po 18 dnech rozhýbat, jen tazatelka už to asi nečte,
nutit jí do kancelářské sestavy 550w zdroj a tower odpovídá dětem z živě, ty taky neznají nic jiného než hnusné věže co zavazí na stole a uvnitř prázdno.
ušetřený peníz za rozumnější zdroj jí zaplatí část ssd nebo praktickou / atypickou skříň.

Je třeba vybrat druhý disk a to magnetický pro uchování větších objemů dat a záloh

amd g je rozumný, bod za to.
snem tazatelky byly nějaké zálohy, aspoň to se mohlo v rozpisce objevit. hdd nejsou spolehlivější než ssd, ale u větších objemů stále výrazně levnější. mezi mechanickými hdd jsou jak desktopové odpady, tak disky s lepší výdrží, není to na mávnutí rukou "ať si tam něco dá".