Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem neznámá hláška a zasekávání notebooku

Dobrý den,po zapnutí notebooku mi vyskočí hláška :Nastala výýjimka neznámá softwarová výjimka(Oxe000008) v aplikaci na místě 0x0000000075A4D902.

Když cokoli chci otevřít,tak se sekne a nenačítá nic,vubec netuším o co jde a nikde jsem nic bližšího nenašla,pls oradu :)
Děkuji

Tak vyzkoušej bod obnovení, tovární nastavení nebo přeinstalaci systému. Vzhledem k tomu, že je to notebook bude nová instalace systému nejlepším řešením. Nebudeš tam mít po čisté instalaci žádný zbytečný software, který ten notebook zbytečně vytěžuje. Stačí si stáhnout ze stránek výrobce toho notebooku potřebné ovladače a po přeinstalaci WIN ty ovladače doinstalovat manuálně. Nouzový režim by naběhnout mohl, ale to je hádání.
Podle té hlášky to píše chybu RAM, zkus je ve slotech prohodit nebo nechat jen jednu. Bez testování to nezjistíš.

nieje to chyba RAM ale chyba virtuálnej pamäte,obvykle ak sa virtuálna pamäť systému zaplní na 100%,často to ovšem spôsobí aj poškodený,nekompatibilný ovládač,ktorý drží vo virtuálnej pamäti nesprávne údaje a neuvolní ju...tu by možno pomohlo spustiť windows driver verifier...