Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno hra Fallout 3 - chybějící soubor Xlive.dll

Ahoj.
Potřeboval bych poradit. Chci spustit jednu hru (Fallout 3) a když stisknu tlačítko "play" tak se mi objeví toto: "Aplikace nemohla být spuštěna, protože součást xlive.dll nelze najít. Potíže pravděpodobně odstraníte opětovnou instalací." Tak sem to opětovně instaloval a nepomohlo to..
Nevíte někdo co s tím??? Hledal sem rúzně na netu ale nikde nic co by pomohlo...prosíííííím Help

předem díky moc

Změna předmětu, původně: Xlive.dll
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

Dobry den...mel bych dotaz ohledne xlive.dll a Falloutu 3...stahoval jsem jej z ulozto asik trikrat a porad mi to vyhozovalo nejaky problem...hra se spustila ale jakmile jsem dal new game spadlo to a zacalo to hlasit probelm....jelikos mam visty napsalo mi to i reseni problemu a kdyz uz sem byl tak rozzureny ze mi fallout nejde tak sem si to konecne precetl...bylo mi receno ze mam starou verzi a at kliknu na link downloads_01.html a stahnu si update...udelal sem tedy ale pri update se mi to pri 75% seklo a vysocilo mi ze xlive.dll nelze najit...tak jsem tedy hledal na internetu...nakonec jsem jej preci nasel a dokonce i s navodem...potiz je ta ze je to anglicky a dalsi vec je ta ze mam visty a pro visty kam to dat atd tam nebyla ani zminka..muzete mi tedy prosim poradit jak mam udelat aby mi hra fallout 3 sla? dekuji

Chcem sa spýtať, ako s tým môžem vybabrať s mojim Win XP SP1, teda nechce mi to nainštalovať program XliveRedist, vedel mi mi niekto nejako pomôcť, alebo sem hodiť link na priamo Xlive.dll, viem kam to hodiť, ale y tej stránkz DLL-liek, mi to teda nefacha, pomôžte mi prosím...

no nechce ale to by mi tam malo hodiť to xlive.dll, ale už je to jedno vybabral som s tým, našiel som program ktorý blokne Live funkciu a spraví to xlive.dll, síce to nemôžem hrať po nete, ale tp mi neprekáža, ak sa pýtate čo to bol za program volá sa to: xlive.dll-fix-quickinstall.rar