Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nastaveni netu - tcp/ip - at delam co delam tak to zlobi

zdravim, mam prosbicku

mam net od firmy www.catr.cz / mesto chodov /

kdyz si zadam IP a jine blbosti viz toho co pisou tak mi to sice ukaze ze mam pripojeni 100 mb ale misto toho aby mi to tahalo nejakych 5 mb/s tak mi to taha 3 kb/s ::), proto bych chtel pozadat, zda se muzete mrknout, kde mam asi chybu, nebo zda je v tom nejaky hacek, kdyz dam

lan - coz je jedna z moznosti tak mi to ani nejde, dam modem a nejak to facha, ale pritom mam pripojeni optikou bez modemu - thx za radu

jj zkousel, ale oni makaj od pondeli do ctvrtka, takze o vikendu ani ranu, vsechno fachalo OK do vcerejska, nez jsem delal format c: a novy okna. me se prave ta zadana IP zda divna, kdyz jsem dal tu co jsem nasel na my IP tak to ani nefacha, takze to bude nejspise chtit nejakou IP co jsem dostal pri registraci ve smlouve ???? tedy pokud jsem ji dostal :D

ahojky, tak huraaa IP jsem dostal net bezi jak ma :) vsem dekuji za pomoc

ps. mam ete jednu malinkatou prosbicku v tom, co mi poslali tak u nastaveni bylo napsano port. X

ten port mam nastavit? nebo ne? ja ho nastavil

klasika TCP/IP - vlastnosti pod dns - upresnit

mak zalozka moznosti - filtrovani protokolu TCP/IP

- vlastnosti prvni sloupek - povolit jen - pridat porty TCP - zadal jsem

to je blbe?? nebo tam nema byt nic? jinak tam nic nebylo byla zasrktla moznost
povolit vse , tak at nemusim volat a pripadat si jak idiot :D thx a buh Vam to zaplat :D