Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trojan:Win32/WinLNK.SSS!MTB?

Zdravim, prosim o pomoc, Defender nasiel toto:

Trojan:Win32/WinLNK.SSS!MTB

Alert level: Severe
Status: Active
Category Trojan
Details: This program is dangerous and executes commands from an attacker.
Affected items: file: ...Firefox\Data\profile\storage\default\moz-extension+++51bebcbc-5737-4a82-989a-56d3b1cf718d^userContextId=4294967295\idb\3647222921wleabcEoxlt-eengsairo.sqlite-shm

Je to skutocne trojan? Ak ano, ako sa ho zbavit, staci vymazat subor, ktory nasiel Defender?

Je to zrejme addon vo Firefox, ale podla nazvu neviem ktory, ako to zistit?

Dakujem.

Mam Windows 10 a Firefox, najnovsiu verziu portable.

pokial mal súbor príponu sqlite-shm,jednalo sa o dočasný súbor nesprávneho štartu doplnku,ktorý zmizne ,pokial sa doplnok inicializuje správne,tento dočasný súbor automaticky zanikne…..počas existencie tohto súboru ovšem môže byť tento dočasný súbor označený antivírusom ako potencionálne nebezpečný súbor……