Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Analyzování vesmírných zvuků a využívání mého CPU

Zdravím, nedávno mi profesor říkal, ýe existuje projekt, do kterého se můžu zapojit. Jedná se o analyzování zvuků z vesmíru a když zrovna nic nedělám na PC, tak to můžu nechat dělat můj procesor. Nevím, jestli jsem něco nezkomolil, ale už si to fakt nepamatuju.
Nevíte jak se to jmenuje, event. nějaký link na zaregistrování? Díky

Hej a potom ked sa ten liek najde a dostanes tu chorobu tak zistis ze liecenie stoji milion a ze poistovna to nepreplaca. A potom si budes buchat hlavu o stenu. Liek nech si hladaju farmakoncerny maju na to miliard dost z nezmyselnych predpisovani liekov po podplacani lekarov, aj na milion svojich vlastnych PC.

Ako tak citam, ludia radi veria poveram. Cely svet riadi 12 malych ciernych skaredych financnych skriatkov, co sa schadzaju kdesi v Tichom oceane pod morom na tajnej zakladni. Aj dvojicky sa rozhodla americka zvlada zhodit len pre svoj profit, zo dna na den a tak podobne. :-)

Nech zije paranoia.

Ake povery? Ti skriatkovia o ktorych pises su vseobecne znami a dokonca sa o nich docitas v dennej tlaci.
Je celkom mozne, ze ti chyba mnostvo informacii zo vseobecnej politiky. Okrem specifickej literatury pocitacovych vied je niekedy dobre citat aj inu literaturu.
A co myslis preco sa v sucastnosti vyrabaju veci zamerne s nizkou kvalitou a zivotnostou?

Jeden (MM..) ma nazve mladym a preto nic neviem a druhy (Kolvplote) zas pocitacofilnym. Krasa. :)) Argumentacia ako z bajky.

Okrem specifickej literatury pocitacovych vied je niekedy dobre citat aj inu literaturu.

Ak rozumiem spravne, ten, kto s vami nezdiela vas nazor je neinformovane pocitacofilne hovado (hovado som napisal ja, nie vy), spravne?

Vacsinou tu pisete o nasledkoch, nie o pricinach. A uz vonkoncom nie o moznych rieseniach.

Neber si to osobne ale ono to vetsinou je tak, ze kazdy sa musi spalit na svojich prstoch aby uveril. Mi mozme len dat indicie...
Na druhu stranu podaktori su tak uvedomleli, ze nebudu pocitat to o com su si nie celkom isty na ake ciele to bude pouzite.
Nieco ako: Nedas decku ako hracku granat len preto aby sa hralo...
Mi pricinu vieme ale dost pochybujeme, ze by si ju vedel co len naznacit.