Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung 2243BW vs MSI K9GM4

Nemali v sklade moju oblubenu dosku od Asusu tak som zobral nudzovo tuto od MSI. Bohuzial doska nechce spolupracovat s uvedenym monitorom resp ccc poskytuje rozlisenie max 1280x1024. Povodna verzia ccc z cd k doske sice ponukala aj rozlisenie 1680x1050, ale obraz bol aj mimo okrajov monitora a posuval si pri prechode s mysou. Instaloval som novsie ccc ovladace zo stranky vyrobcu dosky a tu mi uz neposkytuje tieto rozlisenia, ale len max 1280x1024. Nejakym zazrakom som mu nanutil 1600x1200 a monitor zobrazuje lahko deformovany obraz, co si dost dobre neviem vysvetlit kedze nativne rozlisenie 22" je 1680x1050.
Pozeral som google nic sa nehlasi. Nejake napady?

Je to konkretny problem dosky som nakoniec zistil. Na inom pc siel monitor ok s rovnakym kablom. Nepomohli ani najnovsie ovladace od ATI. V ccc sice vidim rozlisenie 1680x1050 aj ho navolim, ale monitor sa prepne na 1440x900 a tak aj zostane (preto tie okraje).
Akoby grafika informovala nespravne monitor o velkosti rozlisenia.