Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sekani PC pri lepsi hre

pri nejake lepsi hre napr cod 4 , c a c tiberium wars , atd se mi seka pocitac. softwarem to nebude , bez viru a nove ovladace. sestavu mam amd sempron 2800+ 2.0 ghz , ram 1 gb chlazenou , grafiku ati radeon 1950 , desku asus a7v600 a nejaky disk 80 gb . teploty jsou po seknuti a nabehnuti systemu CPU 55 hdd 37 a deska 36 . zdroj mam shit eurocase 400W :(

dle meho nestaci ramka

- uryvek -

Nastavení čítá spousty hejblátek, se kterými můžete hru vyladit tak, aby běžela plynule i na horších sestavách se starší grafickou kartou. Pokud máte alespoň 1GB RAM a grafiku alespoň GeForce 6600GT a stačí vám rozlišení 1024x768, nemusíte se bát, že byste hráli na nějaké nízké detaily. Kdybych měl hru srovnat s nedávným Supreme Commanderem, vypadá vedle něho C&C 3 daleko lépe a hlavně se plynule hýba i na podstatně horších počítačích, paráda!

Hardwarové požadavky
Minimum

* CPU: 2GHz
* 512 MB RAM
* 64 MB 3D karta

Optimum

* CPU: 2,5GHz
* 1 GB RAM
* 256 MB 3D karta

ty mas dost

:D jen se ci zeptat kolik MHZ maji ramky? pac kdyz kombinujes rekneme 333 400 HZ tak to ruzovy neni :D

muzes mit naprd antivir, co to brzdi, bo co ja vim, vira, ale tyto hry jsou kua narocny , ja mam P4 2 GB ramku 800 MHZ, GeeF 6600 GT ..... a zanda slava :( na dnesni pomery dual core ci quatro

ale POZOR pokud mas visty - tak ty hamaj hooodne mapeti :D rekneme ze mas 4 GB ramku a oni hamaj 600 MB :D

tot muze byt duvod ze ramka nestiha jinde, bo co ja vim procak, grafarna, atd atd, spatny direct x , nektere hry chteji ovladace na phys x atd atd, je toho hodne co ovlivni hru

ps: verit tomu co pisou u pozadavku :D taky nemuzem verit

pokud zamrza, naprd crack, napdr instalace, a nebo "shit" verze :) pokud to neni originalka ;-)

hmhm kdyz se ti ani neprehriva cpu atd tak nefim , jedine ze by to ukazovalo o par stupinku mene, coz pak ma za nasledek vypnuti PC (+-60 stupnu)(jeho ochranu) me pomaha vyndat bordel a prach z vetracku a chvilku to vydrzi chladit :D

jinak netusim

bordel tam neni :D ale v pokoji je . myslel jsem ze to budou teploty , tak jsem pridal vetracek na chipset a na hdd a vydrz to dele. to cac 3 je original a ta cod 4 no hmm .. :D . vypinani pc pri ,,krizovych situacich ,, nebo jak to tam je mam vypnute. sekne se to a ze sluchatek pri tom seknuti vyjde zvuk jak kdyz natrhnes papir :)

u toho CODa zkus udelat reinstal pokud je to po delsi dobe, tak neco odchazi nebo se prehriva - proto i ten zvuk, zkus otevrit bednu a treba fenem si pohrat :D ja vemu kartac a drhnu a drhnu :D pac to mam otevrene :D

ale bude to tim, ze je u tebe nejspise problem , bud v sestave, ze nedostacuje - pac nekdy se to sekne na restart D: nebo nekde zlobi teplota :( nevim jak vic pomoci