Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sekani PC pri lepsi hre

pri nejake lepsi hre napr cod 4 , c a c tiberium wars , atd se mi seka pocitac. softwarem to nebude , bez viru a nove ovladace. sestavu mam amd sempron 2800+ 2.0 ghz , ram 1 gb chlazenou , grafiku ati radeon 1950 , desku asus a7v600 a nejaky disk 80 gb . teploty jsou po seknuti a nabehnuti systemu CPU 55 hdd 37 a deska 36 . zdroj mam shit eurocase 400W :(

pokud zamrza, naprd crack, napdr instalace, a nebo "shit" verze :) pokud to neni originalka ;-)

hmhm kdyz se ti ani neprehriva cpu atd tak nefim , jedine ze by to ukazovalo o par stupinku mene, coz pak ma za nasledek vypnuti PC (+-60 stupnu)(jeho ochranu) me pomaha vyndat bordel a prach z vetracku a chvilku to vydrzi chladit :D

jinak netusim

bordel tam neni :D ale v pokoji je . myslel jsem ze to budou teploty , tak jsem pridal vetracek na chipset a na hdd a vydrz to dele. to cac 3 je original a ta cod 4 no hmm .. :D . vypinani pc pri ,,krizovych situacich ,, nebo jak to tam je mam vypnute. sekne se to a ze sluchatek pri tom seknuti vyjde zvuk jak kdyz natrhnes papir :)

u toho CODa zkus udelat reinstal pokud je to po delsi dobe, tak neco odchazi nebo se prehriva - proto i ten zvuk, zkus otevrit bednu a treba fenem si pohrat :D ja vemu kartac a drhnu a drhnu :D pac to mam otevrene :D

ale bude to tim, ze je u tebe nejspise problem , bud v sestave, ze nedostacuje - pac nekdy se to sekne na restart D: nebo nekde zlobi teplota :( nevim jak vic pomoci