Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IP kamera

Čau, mám na firmě IP kameru, která je viditelná z místní sítě. Má adresu 192.168.2.10:555. Jde o to, jak nastavit SMC Barricade, abych se na ní mohl dostat z venku (Internet). Dík.

Zalezi ceho chces dosahnout. Verejna webkamera? Dalkovy dohled? Obcas kouknout pro sefa?

A jaky je zpusob pripojeni se k videu z kamery? Dokumentace k ni je bohuzel jen na heslo ( to je teda sila, chci si neco koupit a nemam moznost se o tom dozvedet jine nez "ABSOLUTNENAHOVNO" marketingove informace ).

Tak dve moznosti:
Pokud ma sef doma pevnou IP, a zaroven to router umoznuje, tak port forwarding s omezenim pristupu jen z one IP adresy.
Pokud je pozadavek odkudkoli, zacit premyslet o vpn do firmy.

I kdyz ma IP kamera nejaky zpusob autentifikace ( jmeno heslo ), tak to stejne jde pres internet nesifrovane a tomu proste nelze verit.

VPN passthrough je moznost pouzivat VPN i za nim, ze to pujde. Nic jineho to neni. Jaky je model routru?

Zapomen :-D

No, bud se na bezpecnost vykaslat ( spatna volba ) nebo zainvestovat ( cas ci penize ) na vpnserver. Odmenout budiz pak moznost zabezpeceneho pristupu odkudkoli nejen na kameru, ale do cele firemni site.