Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ATI 4850 a Catalysty

Jsem bezradný,
u zakoupené karty ATISaphire Radeon4850 512MB nejdou nainstalovat ovladače Catlyst Control Center,respektive asi jen jen jejich hlavní část.po restartu to píše:
""Nelze načíst soubor nebo sestavení CLI.Imlementation,Version=2.0.3154.36823,Culture=n eutral,Publickey Token=90ba9c70f846762e nebo jeden z jejich závislých prvků.Systém nemůže nalézt uvedený soubor.""
Této hlášce nerozumím a hlavně nevím co s tím.!!
Neví někdo kde je chyba?
Staré ovladače jsem samo odinstaloval (ATIuninstall)a postupně zkoušel několik verzí(8.10,8.9,8.8,8.7,tady jsem zkončil se stále stejným výsledkem)
V everestu to ale ukazuje aktuální ovladač správně,avšak icona Catalystu nikde neni.Po kliknutí pravím na myši a zvolení CCC naskočí hláška o chybné instalaci a nic.Catlysty jsou na ::::o!!!
Dík za každou reakci a pomoc.
Pavel

upřesni si pojmy a dojmy.

Catalysty jsou OVLADAČE.
Catalyst Control Center (CCC) je APLIKACE na nastavování rozšířených funkcí grafiky.

Ty máš nainstalovány jak Catalysty, tak CCC. CCC vyžaduje DotNet verze 2.0 (běhová komponenta od MS). Ty hlášky jsou spojeny právě s dotnetem a jeho nefunkčností.

Řešením je tedy oprava DotNet, poté by se mělo vše rozjet.

P.S.: Správný postup upgrade Catalyst driver Suite je přeinstalace přes starší verzi, tj. není vhodné starší verze odinstalovávat, tuto proceduru si zajistí samotný MSI instalátor, který na to má mechanismy.

předm dík za reakci,
ale toto se mi stalo až po vložení nové karty a instalaci nových ovladačů a CCC,staré kartě to stačilo,je možné že je potřeba novější DotNet?
Nevím jak myslíš opravit,našel jsem nový DotNet2008,stačí nainstalovat?
P.S
To jsem původně udělal přeinstaloval starý ovladač a pak se to pos....
tak přišel na řadu Uninstal a dál to už znáš.

Hlavně mám pocit, že na instalačním CD ke kartě je naprosto jasně a jednoduše instalovatelný ATI ovladač se všim všudy, tzn hdmi, nějakej ten catalyst (lze libovolně upgradovat), .NET 2.0, a jejich vlastní (!!) CCC. Na to pozor, originál CCC mi s MSI nefunguje (resp. taktování karty ;-)). Ještě jsem to nezkoušel (a nemám tu potřebu), ale ta MSI verze CCC by měla být potom upgradovatelná přes Live update.

Tohle mi připomělo starou pravdu - když selžou všechny postupy, je potřeba si přečíst návod :-D (v tomto případě pustit instalační CD).

Takže vyřešeno!!!
Postup: odinstalovat všechny Net Frameworky i jejich zbytky z registru(třeba-Your Uninstalem),pak ještě pro jistotu projet CClenerem.Nainstalovat nyní nový Net Framework 3.0 CZ a spustit instalaci nových ovladačů a CCC z www.ATI.com(8.10)tentokrát proběhlo vše bez sebemenších problémů.Restart a hotovo
Super práce dík všem za snahu a rady nakonec mi to pomohlo.P.C.