Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ATI 4850 a Catalysty

Jsem bezradný,
u zakoupené karty ATISaphire Radeon4850 512MB nejdou nainstalovat ovladače Catlyst Control Center,respektive asi jen jen jejich hlavní část.po restartu to píše:
""Nelze načíst soubor nebo sestavení CLI.Imlementation,Version=2.0.3154.36823,Culture=n eutral,Publickey Token=90ba9c70f846762e nebo jeden z jejich závislých prvků.Systém nemůže nalézt uvedený soubor.""
Této hlášce nerozumím a hlavně nevím co s tím.!!
Neví někdo kde je chyba?
Staré ovladače jsem samo odinstaloval (ATIuninstall)a postupně zkoušel několik verzí(8.10,8.9,8.8,8.7,tady jsem zkončil se stále stejným výsledkem)
V everestu to ale ukazuje aktuální ovladač správně,avšak icona Catalystu nikde neni.Po kliknutí pravím na myši a zvolení CCC naskočí hláška o chybné instalaci a nic.Catlysty jsou na ::::o!!!
Dík za každou reakci a pomoc.
Pavel

Takže vyřešeno!!!
Postup: odinstalovat všechny Net Frameworky i jejich zbytky z registru(třeba-Your Uninstalem),pak ještě pro jistotu projet CClenerem.Nainstalovat nyní nový Net Framework 3.0 CZ a spustit instalaci nových ovladačů a CCC z www.ATI.com(8.10)tentokrát proběhlo vše bez sebemenších problémů.Restart a hotovo
Super práce dík všem za snahu a rady nakonec mi to pomohlo.P.C.