Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hacknutí starého emailu

Ahoj,

rád bych se zeptal místních expertů. Prosím bez ironických poznámek a "chytrých rad".

Mám svůj starý email na seznamu a nedokážu se do něj lognout. Je doopravdy starý, ještě z dob, kdy snad ani neexistovalo dvoufázové ověření. Není na něm tedy žádné zabezpečení.
Je to můj mail, pod mým jménem, vždy jsem používal podobné heslo, případně změněné o pár číslic atd., ale nejde se tam dostat. Zkusil jsem stovky variant, podle mě není chyba na mé straně.

Ale tak moc ten email chci zpátky, že jsem schopen jít i jinou cestou. Už jsem zažil, že mi někdo odcizil účet nebo kamarádovi přesně takhle hacknuli jeho emailovou adresu bez možnosti návratu.
Nejsem expert, ale zrovna ten email na seznamu mi přijde jako jeden z těch jednodušších.

Nasměroval by mě někdo, kterým směrem se mám vydat? Dá se taková věc zvládnout s trochou snahy sama, nebo jsou na internetu místa/lidé, co to spolehlivě dokážou?

Opakuji, nejedná se o nic nezákonného, je to můj email. :)

kdyz hned v prvni vete posilas komentujici do pr..., je asi neco ve tve formulaci spatne.
misto toho jsi chtel zrejme napsat, ze jsi liny vygooglit jak na obnovu zapomenuteho hesla na seznamu.

nejsi prvni komu se povedlo zahodit heslo, dnes probiha obnova vyhradne automaticky. k tomu musi byt registrovany telefon (to driv nebylo) nebo zalozni mail. pokud jim byl pracovni mail u byvaleho zamestnavatele, tak jsi taky skoncil, se stim smir.

jestli ten ucet nebyl navstiveny pres rok, tak uz je stejne automaticky zruseny a neni treba se obtezovat stovkami pokusu.
neni zac.

Kdys tam byl naposledy ???

3.7. Provozovatel si vyhrazuje právo vymazat emailové schránky:
3.7.1. vytvořené Uživatelem za účelem úplatného či bezúplatného postoupení jinému Uživateli,
3.7.2. využívané k rozesílání hromadných nevyžádaných E-mailů (spamů),
3.7.3. zcela nevyužité po dobu 14 dní od svého vytvoření,
3.7.4. do nichž Uživatel po dobu delší než 6 měsíců nepřihlásil

Už na toto niekto odpovedal - takže znova pripomínam:
A ako dlho bol NEAKTÍVNY? To je dôležité! Pretože poštové servery si kontrolujú, či je účet aktívny, alebo neaktívny. Ak si doň nevliezol viac ako rok - tak je síce v záznamoch, ale na 100% už tam nebude, bude vymazaný.

Ale tak moc ten email chci zpátky, že jsem schopen jít i jinou cestou.

nechovaj sa ako decko, zaloz si novy mail a neries.

Opakuji, nejedná se o nic nezákonného, je to můj email

praveze jedna, chces obist zabezpecenie mail serveru.

Možná ten email neexistuje, nepoužívané schránky mažou po 100 dnech (cca 3 měsíce).
Dneska na seznamu bez telefonu schránku nezaložíte a ani to nestačí, je tam požadovabá bankovníi Dentita, zatím dobrovolně, ale je otázkou, na jak dlouho to zůstane dobrovolné (telefon byl taky dřív dobrovolný).