Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hacknutí starého emailu

Ahoj,

rád bych se zeptal místních expertů. Prosím bez ironických poznámek a "chytrých rad".

Mám svůj starý email na seznamu a nedokážu se do něj lognout. Je doopravdy starý, ještě z dob, kdy snad ani neexistovalo dvoufázové ověření. Není na něm tedy žádné zabezpečení.
Je to můj mail, pod mým jménem, vždy jsem používal podobné heslo, případně změněné o pár číslic atd., ale nejde se tam dostat. Zkusil jsem stovky variant, podle mě není chyba na mé straně.

Ale tak moc ten email chci zpátky, že jsem schopen jít i jinou cestou. Už jsem zažil, že mi někdo odcizil účet nebo kamarádovi přesně takhle hacknuli jeho emailovou adresu bez možnosti návratu.
Nejsem expert, ale zrovna ten email na seznamu mi přijde jako jeden z těch jednodušších.

Nasměroval by mě někdo, kterým směrem se mám vydat? Dá se taková věc zvládnout s trochou snahy sama, nebo jsou na internetu místa/lidé, co to spolehlivě dokážou?

Opakuji, nejedná se o nic nezákonného, je to můj email. :)

Možná ten email neexistuje, nepoužívané schránky mažou po 100 dnech (cca 3 měsíce).
Dneska na seznamu bez telefonu schránku nezaložíte a ani to nestačí, je tam požadovabá bankovníi Dentita, zatím dobrovolně, ale je otázkou, na jak dlouho to zůstane dobrovolné (telefon byl taky dřív dobrovolný).