Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení Win 10 na jiný počítač

Existuje nějaká aplikace která mi přenese kompletní nastavení systému Win 10, který jsem si vyladil k obrazu svému na jiný systém-počítač Win10?

Již si nepamatuju kde jsem co povypínal atd. A byl by to opět běh na dlouhou trat, něco jako klon disku ale které by se týkalo pouze uživatelského nastavení systému.

Předem díky.

Tak jsem testnul ten Transwiz, vše se jevilo že jsem udělal dobře.Všude psáno že ok, at již při balení archivu i rozbalení.Ale žádný profil se mi na jiném systému neukázal.Naopak jsem se poté musel po restartu znovu proklikávat těma Miscrosoft otázkama, jak jsou při konci instalace Win10.Tak netuším kde se stala chyba.