Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuková karta USB 2.0, UA0299- jak správně připojit a nainstalovat

Dobrý den, měl bych jeden dotaz, mám sluchátka (původně na xbox), s připojením na 3,5 mm jack a na pc ty sluchátka fungují. Zakoupil jsem si tedy zvukovou kartu: Adaptér USB 2.0, USB-A/M na 3,5 mm 4-pin/F, černý. Nicméně po připojení se mi zvuková karta ani neukáže, že je připojená a sluchátka nefungují, žádné ovladače jsem na tuto zvukovku nenašel. Netuším, co dělám špatně. Děkuji za odpověď.

Takže je to "externá zvukovka" (smiešny názov pre takéto tintítko, ale je to len adaptér) - navyše v popise si nenapísal svoj OS, pokiaľ máš W10, W11 - tak máš smolíka - je to nepodporované (teda OS to nerozozná, nemá na to žiadny ovládač).
Z popisu toho malého čuda:

Operačný systém Windows 98/98SE/ME/2000/XP/Vista/7
Doplňujúce informácie
Audio adaptér na konektore USB
Konektor USB 2.0 typ A samec
Vstup na mikrofón: 3,5 mm samica
Simulácia zvukového systému 5.1
Kompatibilita s Plug & Play