Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DDoS na MAFRA (hlavně iDnes.cz)

ahoj dneska mi kamarádka posílala článek na idnesu a teď když se tam chci dostat tak mi to vyhodí tento screenshot, nevíte prosím co s tím? žádný vir v počítači nemám, mám zaplacený eset a ještě minulý týden to šlo. Na mobilu mi to normálně funguje i v jinem prohlizeci (chrome) ale proc na Edge mi to nefunguje a piše toto?? diky za odpovedi
https://imgur.com/5hEEvnX

ale prd, tam se píše něco naprosto jiného než je v dotazu:

Zablokování zdrojové IP adresy z důvodu detekce útoku!
Z důvodu dotekce aplokačního útoku, který pochází z Vašeho zařízení, byl odmítnut přístup na webovou službu a zdrojová IP adresa byla přesunuta do karanéty na nezbytně nutnou dobu.
IT Security
MAFRA, a.s.
An application attack was detected, originating from your system. Your IP was banned for a necessary time period.

chlapci si něco sami posrali, od toho tam jsou :)
tak to třeba někdy spraví, koho zajímá idnes.

edit: to mají z toho strkání reklamních skriptů už do hlaviček stránky, někdo si z nich udělal srandu.
kdyby to byl ddos, tak si nic o útoku na té stránce nepřečteš. ale po oznámení třeba na tw by si toho všimly normální weby (root, lupa)
živě nečtu, považuju je pár desítek let za odpad, netuším jaký na to mají názor.

Nepřipadá mi to jako nemožné. Ale něco to svědčí o úrovni té organizace, když si ani nedokážou opravit překlepy na jejich stránce. Ostatně ono v jejích článcích se podobné věci vyskytují také častějc, než bych byl ochotný přehlídnout. Ale články sekaji jak baťa cvičky a musí s nima ven co nejdřív. Chybová stránka serveru (respektive texty na ní) je něco, co se nemění dlouhá léta, v tom by takové chyby být neměly, nebo měly být už dávno vychytané.

Pokud se se mnou nějaký server nechce bavit, považuju to za jeho blbost. Svého času se mnou odmítal obchodovat alza, prý že jsem robot (i kdybych byl, je to diskriminace, která jistě neni přípustná), no tak jsem zjistil, že v mironetu ušetřím dvě stovky (což na nákupu kolem tisícovky bylo docela podstatné). Dost dlouho se se mnou odmítalo bavit k&v, už to dali do pořádku. Občas se prostě takový server, který mi nechce ukázat svoje reklamy, nebo prodat svoje zvoží, najde, ale vzhledem ke konkurenci na tom zase tak nezáleží. Oni jsou tu pro mě a ne já pro ně, a pokud se tváří, že nejsou, tak prostě nejsou a je někdo jiný.