Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DDoS na MAFRA (hlavně iDnes.cz)

ahoj dneska mi kamarádka posílala článek na idnesu a teď když se tam chci dostat tak mi to vyhodí tento screenshot, nevíte prosím co s tím? žádný vir v počítači nemám, mám zaplacený eset a ještě minulý týden to šlo. Na mobilu mi to normálně funguje i v jinem prohlizeci (chrome) ale proc na Edge mi to nefunguje a piše toto?? diky za odpovedi
https://imgur.com/5hEEvnX

Pokud se se mnou nějaký server nechce bavit, považuju to za jeho blbost. Svého času se mnou odmítal obchodovat alza, prý že jsem robot (i kdybych byl, je to diskriminace, která jistě neni přípustná), no tak jsem zjistil, že v mironetu ušetřím dvě stovky (což na nákupu kolem tisícovky bylo docela podstatné). Dost dlouho se se mnou odmítalo bavit k&v, už to dali do pořádku. Občas se prostě takový server, který mi nechce ukázat svoje reklamy, nebo prodat svoje zvoží, najde, ale vzhledem ke konkurenci na tom zase tak nezáleží. Oni jsou tu pro mě a ne já pro ně, a pokud se tváří, že nejsou, tak prostě nejsou a je někdo jiný.