Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení reproduktoru s mix pultem

Ahoj,

koupil jsem si mixpult rodecaster-duo-d7867708.htm

Mám tyto reproduktory produkt

Reproduktory jsem chtěl zapojit do mixpultu. Mixpult má 2 vstupy na 6,3 jack (L a R) a proto jsem koupil tento kabel adam-hall-k3-tpc-0100-d6488219.htm
Sinche jsem zapojil do zesilovače u reproduktory a 6,3 jacky do mixpultu. Zdroj na zesilovači mám přepnutý, ale žádné audio do reproduktorů nedostanu.

Když reproduktory zapojím přímo do PC pomocí 3,5 jacku nebo 2x sinch to 3,5mm jack, tak to funguje normálně.

Kde by mohla být chyba?

Je možné, že koupený kabel je špatný, když to má mono 6,3mm jacky nebo to je jedno, protože jiné snad ani neprodávají.

Děkuji za radu

Tam jde o to, že tam jsou vstupy na ty kabely (6,3mm jacky). Je jasný, že do toho pak zvuk vystupuje.. 🤣 Doslova vedle to má stejný teda výstup na sluchátka a tam to funguje normálně. Jde o to, že nefungují jen ty reproduktory.