Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC reprobedny a mikrofon

Zdravím, nevěděli byste někdo, jak to jde nejjednodušeji udělat, když bych chtěl mluvit do mikrofonu, a rovnou to slyšet z reprobeden?
Zkoušel jsem to s jedním přenosným rádiem, které má vstup na mikrofon označený Karaoke, ale nefungovalo to.
Pak mě napadlo, co kdyby se vzaly počítačové repráky co mají v sobě zesilovač, a k tomu vstupnímu kabelu by se připojil rovnou mikrofon? Bude to fungovat?
Díky za rady Tom

Rozumím
Prostě potřebuješ něco mezi, ten mic a repro k PC, ale stejně potřebují patřičnou sílu na vstupu, na tuty, nemá takový výstupní signál aby stačil pro zesilovač

Teď to rádio co máš dokáže pustit přes sebe mikrofonní signál ven přímo živě? Má výstup nějak řešený?
Tím by to bylo zjednodušený, ale nevím co to máš zač
Leda tak

Napiš co máš, jinak se takto nedá poradit a kor na dálku:-)