Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno cloud onedrive

ahoj jestli jsem správně pochopil používání cloudu onedrive tak za určitých okolností může dojít ke ztrátě dat na cloudu onedrive.

Můžete mi to prosím tedy vysvětlit?

Mám u nich účet basic a nahrával jsem tam fotky do moje soubory. Kdy prosím může dojít k vymazání dat na cloudu?

Našel jsem si více informací o té synchronizaci a pokud posílám údajně fotky na cloud v lokalnim umisteni na disku s tím že pravym tlacitkem mysi vyjede kontextové menu a dám pak "PRESUNOUT NA ONEDRIVE" tak dojde ke ztrate dat na cloudu. Tedy pokud to nemam nastavene obracene nebo to misto synchronizace na lokal vymaze vse na cloudu.

Ja sel na to jinak a to tak ze jsem z mobilu vytahl data pomoci usb kabelu nejprve do pc do slozky pak jsem dal urcite nazvy fotek a teprve pak se prihlasil na cloud na adrese https://onedrive.live.com kde jsem ty fotky nahraval.