Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boot Win7+Win10 nefunguje kvůli programu Recuva

Dobrý den
Mám doma PC s dual boot win7 a Win10 jenže si doma někdo hrál s programem Recuva a místo sedmiček mi naběhne vytváření image disku který se ve 30% zasekne a PC se restartujte poradíte prosím jak to opravit aniž bych musel přeinstalovat celé Win?

Změna hloupého předmětu, původně: Boot (host)

To Ti někdo chodí na PC a nevíš kdo? Trochu zvláštní... Nouzový režim taky nefunguje? Pokud nemáš soubory zálohované, tak nabootuj nějaký Live Linux a zálohuj potřebná data a potom systém přeinstaluj a nezapomeň na správné ovladače. Zkontrolovat RAM a disk taky nebude na škodu.

Recuva nerobi nic take ze boot systemu vymeni za vytvaranie nejakeho image disku
Tipujem ze to co ty vidis ako "vytvaranie image" je BSOD a nabiehaju tam percenta memory dumpu. Takze ti ten windows pri boote pada. Odchyt si toho, kto to dobabral a nech ti povie co s tym robil. BSOD obsahuje tiez error kod a popis co chybu sposobilo. To sem daj, alebo to odfot, mozno sa to bude dat este opravit. Inac uz len reinstall. A tam mas riziko, aby instalator win7 neodpalil pre zmenu boot win10.

S těma disketama to není úplně dobrý přirovnání. Spíš si vybavuju zlodeje, kteří si stáhli Photoshop, a pak se ptali, jak mají změnit velikost obrázku nebo udělat ořez. Když by jim na to stačilo Malování nebo třeba Gimp. Takže nejde o tom kdo co používá, ale jak s tím umí pracovat.