Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boot Win7+Win10 nefunguje kvůli programu Recuva

Dobrý den
Mám doma PC s dual boot win7 a Win10 jenže si doma někdo hrál s programem Recuva a místo sedmiček mi naběhne vytváření image disku který se ve 30% zasekne a PC se restartujte poradíte prosím jak to opravit aniž bych musel přeinstalovat celé Win?

Změna hloupého předmětu, původně: Boot (host)

S těma disketama to není úplně dobrý přirovnání. Spíš si vybavuju zlodeje, kteří si stáhli Photoshop, a pak se ptali, jak mají změnit velikost obrázku nebo udělat ořez. Když by jim na to stačilo Malování nebo třeba Gimp. Takže nejde o tom kdo co používá, ale jak s tím umí pracovat.