Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Levná PC sestava kolem 10 tisíc

Zdravím,

budu známé skládat počítač pro jejího syna. Počítač by měl být co nejlevnější a utáhnout alespoň nějak v rozumné míře hry typu Fortnite a Minecraft. Už jsem tu sesmolil něco takového: https://www.czc.cz/a957frt8uqj9ab5pt8kqg5e9o3/seznam, nemám v tom ale přehled, takže pokud by ještě šlo někde ušetřit peníz, bylo by to ideální. Možná je zbytečné kupovat zvlášť chladič a stačil by ten k procesoru. Zanechal bych ale zdroj alespoň Gold certifikaci a 500 GB SSD. Každá rada potěší.

Tak v tej cene nový počítač za tú cenu určite nie. Aj keď niečo kúpite, tak to bude úplná plečka, kde plynulo nepôjde vôbec nič. Čo píše Fanta, tak u tých dvoch hier to bude dosť možné potreba znížiť aj rozlíšenie.