Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TeamViewer - free alternativa pro firemní účely

Dobrý den,

Nedávno jsme přestali používat TeamViewer, jelikož změnil totálně design a navíc měl ustavičně problém s firemním použitím.

Dočasně teď používáme sdílenou obrazu přes Teams, který není ideální

Potřeboval bych, prosím Vás, doporučit nějakou alternativu. Nepotřebuji nic pokročilého, stačí základní sdílení obrazu, free i s firemním použitím a nebude nutné, aby to někdo ručně povolil (což je problém Teams)

Děkuji

PS. Pochopitelně jsem něco našel, ale nemám teď možnost to testovat.

jsou různé modely, mě se to u nich nechce hledat.

free může být jen trial na omezenou dobu. pak buď začne otravovat, nebo něco nebude fungovat. nebo se jak total smíří s odklikáváním...
nebo je free trvale skoro stejná verze jako placená, ale jen pro domácí požití. jakmile to má člověk k obživě, má si sám koupit placenou verzi.

orientačně mě to zajímá, ale ve firmě nám stejně zbudou placené nástroje, viz vnc:
co je free je z ruska a nepodporované/zranitelné. některé udržované sw ve vyšších verzích přechází na placení. jiné mají rovnou model: máš to k práci, musíš mít placenou licenci.

Pro komerční účely ne. Používám to dýl, už to nějaký pátek bude
Nikdy zatím na mě nic nevyskočilo
méďa píše

jakmile to má člověk k obživě, má si sám koupit placenou verzi.

Mají to tak nastavený, asi...
Popravdě, chtěl jsem něco česky, tady je to aspoň slovensky, tož tak
Asi tak, prostě mi to funguje:-)

Asi pred rokom som sa ich pýtal, či je možné Rustdesk používať bezplatne aj vo firme. Odpoveď bola áno, len sú dostupné základné funkcie. Toto platí stále.
Ak by som chcel viac, napr. 2FA alebo vlastné ID, zoznam všetkých mojich zariadení, je nutné si buď u nich zaplatiť alebo si nainštalovať serverovú časť na vlastné zariadenie.
Takto si musím len písať zoznam s ID.

Inak všetky zdrojáky sú na githubu ( https://github.com/rustdesk )

https://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_remote_desktop_software